- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo LIAM
Kancelárske kreslo LIAM
Telefonická objednávka
Aby vás pri práci nič netlačilo! Naša nová kancelárska stolička LIAM vyniká mäkkým sedením, ktoré zaisťuje nadýchané čalúnenie s dekoratívnym šitím. Kreslo LIAM dodá vášmu pracovnému priestoru dynamiku, eleganciu a farby.
Stojí na plastovej podstave v bielej farbe, ktorú ukončujú univerzálne kolieska. Tie sú vhodné pre mäkké aj tvrdé podlahy, umožňujú ľahký a plynulý presun kresla po miestnosti. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou. O pohodlie pri práci sa postarajú aj plastové opierky na ruky, ktoré farebne ladia s ružicou. Nastavte si výšku sedu pomocou piestu tak, aby sa vám sedelo maximálne pohodlne.
LIAM pekne vynikne vo vašej kancelárii, domácej pracovni aj v študentskej izbe.
Farba:
béžová / biela
ružová / biela
tyrkysová / biela
sivá / biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 64,5 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 86 - 96 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
šírka chrbtovej opierky: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 46 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
11 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















