- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Chesterfield kancelárske kreslo KELEOS Dekorhome
Chesterfield kancelárske kreslo KELEOS Dekorhome
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÁ KANCELÁRSKA STOLIČKA S RETRO PRVKY
Spojenie starožitného a moderného dizajnu dáva tejto kancelárskej stoličke jedinečný vzhľad, ktorý ozvláštni každú pracovňu alebo kanceláriu. Retro design podčiarkuje vysoké prešívané operadlo inšpirované štýlom Chesterfield, zatiaľ čo kovové nity zdobiace okraje sedadla dodávajú stoličke elegantný vintage nádych. Moderný charakter potom dotvára chrómovaný kovový rám s plastovými kolieskami, ktoré uľahčujú pohyb.

KOMFORT A KVALITA MATERIÁLOV
Sedák stoličky je potiahnutý kvalitným mikrovláknom, pričom šedá varianta ponúka zamatovú látku pre luxusnejší vzhľad. Výškovo nastaviteľné prevedenie zaisťuje pohodlné sedenie a umožňuje ľahké prispôsobenie výške vášho písacieho stola.


FAREBNÉ VARIANTY
Táto kancelárska stolička harmonicky kombinuje retro štýl s modernými prvkami, čím vytvára dokonalý mix estetiky a funkčnosti. Zaručí vám nielen pohodlie pri práci, ale aj štýlový doplnok vášho priestoru. Kancelársku stoličku ponúkame v troch elegantných kombináciách, ktoré ľahko zladíte s rôznymi interiérmi:
- svetlo hnedá / chróm
- tmavo hnedá / čierna
- sivá / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
mikrovlákno (100% polyester) / zamat / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 89 - 97 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 49 - 57 cm
výška chrbtovej opierky: 50 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 89 cm, 97 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 89 cm, 97 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Písací stôl mahagón Dekorhome
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
120.40 €
Čierna
Nie je skladom
135.30 €
Sivá
Nie je skladom
108.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
148.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
107.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
90.20 €
Beton
Nie je skladom
80.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
89.20 €
Černá lesk
Nie je skladom
115.30 €
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Odoslanie do 14 dní 10.10 € 100x70x0,05 cm SkladomPísací stôl s regálom Dekorhome
Písací stôl s regálom Dekorhome
Biela
Nie je skladom
305.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
248.90 €
Dub pískový
Nie je skladom
267.20 €





















