- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo SIEMO NEW
Kancelárske kreslo SIEMO NEW
Telefonická objednávka
Synonymum elegancie a štýlu vo forme kancelárskeho kresla SIEMO NEW s hojdacími výškovo nastaviteľným mechanizmom vám pri práci zaručí komfort najvyššej kvality.
Ekokoža v čiernej farbe je nenáročná na svoju údržbu.
Čalúnené opierky na ruky vám budú slúžiť ako verný pomocník na odľahčenie unavených rúk.
Pevný päťramenný plastový kríž s kolieskami vhodnými na mäkké podlhay zaručí dokonalú stabilitu kresla.
Farba:
čierna
Materiál:
ekokoža / plast
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 112 - 122 cm
výška sedu: 45-55 cm
hĺbka sedu: 52 cm
šírka chrbtovej opierky: 52 cm
výška chrbtice opierky: 76 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 76 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 76 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Odoslanie do 14 dní 10.10 € 100x70x0,05 cm SkladomPracovný stôl s policou TARCAL
Pracovný stôl s policou TARCAL
Pracovný stôl s policou TARCAL
80x40 cm Odoslanie do 14 dní 108.60 € 100x60 cm Odoslanie do 14 dní 116.80 € 140x60 cm Odoslanie do 14 dní 130.70 €PC stôl so zásuvkami TULIO NEW
PC stôl so zásuvkami TULIO NEW
Bílá / dub
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Grafit / dub artisan
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Bílá / beton
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Kancelárska skriňa DTD Dekorhome
Kancelárska skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
219.50 €
Sivá
Nie je skladom
186.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
226.50 €
Šedá lesk
Nie je skladom
203.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
170.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
170.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
264.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
193.10 €
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €

















