- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo COLIN
Kancelárske kreslo COLIN
Telefonická objednávka
Moderné kancelárske kreslo COLIN je čalúnené príjemnou látkou vo farebnom prevedení: sivá. Stojí na kovovom kríži zakončenom platovými kolieskami v čiernej farbe.
Pre maximálne pohodlie je kreslo silne vypolstrované, podrúčky sú potiahnuté látkou a disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Kreslo sa pýši tiež mechanizmom TILT. Ide takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdacej alebo klasickú. Počas dlhého sedenia doporučujeme striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
látka / plast / kov
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 102 - 110 cm
výška sedu: 44 - 52 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 102 cm, 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 102 cm, 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
136.80 €
Čierna
Nie je skladom
139.90 €
Bílá / dub
Nie je skladom
126.30 €
Černá / dub
Nie je skladom
141.20 €
Písací stôl 120x60 cm Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
153.30 €
Čierna
Nie je skladom
153.30 €
Bílá / dub
Nie je skladom
158.70 €
Černá / dub
Nie je skladom
173.80 €
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Dub wotan
Odoslanie do 14 dní
153.80 €
Kontajner so zámkom RIOMA TYP 30
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Biela
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
85.70 €












