- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo PRESTON
Kancelárske kreslo PRESTON
Telefonická objednávka
Elegantné kancelárske kreslo PRESTON je čalúnené príjemnou eko kožou vo farebnom prevedení: čierna. Stojí na plastovom kríži v striebornej farbe s čiernymi kolieskami. Podrúčky sú pre väčšie pohodlie tiež čalúnené eko kožou.
Kancelárske kreslo PRESTON má nastaviteľnou výškou sedu a pýši sa mechanizmom TILT. Ide takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdacej alebo klasickú. Počas dlhého sedenia doporučujeme striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
čierna / strieborná
Materiál:
eko koža / plast
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 114 - 124 cm
výška sedu: 49 - 59 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 114 cm, 124 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 114 cm, 124 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Písací stôl masívne mahagónové drevo Dekorhome
Písací stôl masívne mahagónové drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
250.60 €
Prírodná
Nie je skladom
340.50 €
Kontajner so zámkom RIOMA TYP 30
Kontajner RIOMA TYP 14
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
282.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
299.70 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
338.30 €










