- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda FILEMON Dekorhome
Komoda FILEMON Dekorhome
Kód produktu: INVI39910+
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ FILEMON Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 1 003.80 €
1 317 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Varianty produktu
Sheesham
Nie je skladom
224.70 €
Mangovník
Nie je skladom
176.30 €
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
224.70 €
Mangovník
Nie je skladom
176.30 €
Prijímame predobjednávky
od 176.30 €
241.80 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
227.30 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených
TV stolík FILEMON Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
551.20 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
525.40 €
TV stolík FILEMON Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
551.20 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
525.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 525.40 €
691.80 €
Přidat do oblíbených
































