- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks HOLA
Konferenčný stolík 2 ks HOLA
Telefonická objednávka
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z lamina s efektom mramoru alebo v dekore dub.
Kovové nohy zaisťujú stabilitu.
Farba:
biely mramor / zlatá
biely mramor / čierna
čierny mramor / čierna
čierny mramor / zlatá
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminát / kov
Rozmery:
šírka: 32 / 45 cm
hĺbka: 32 cm / 45 cm
výška: 42 cm / 48 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 32 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Obývacia stena SNAP
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom










