- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ACHLYS Dekorhome
Konferenčný stolík ACHLYS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík ACHLYS z lakovaného sheeshamového dreva je rovnako štýlový ako praktický. Exotické sheeshamové drevo s autentickou kresbou, z ktorého je vyrobená doska stola, dýcha prírodnou atmosférou. Použité drevo je certifikované podľa noriem FSC (globálny certifikačný systém lesného hospodárstva).
Zaujímavý vzhľad v kombinácii s retroštýlom bude určite ozdobou každej obývačky. Vďaka trom praktickým policiam uložíte do stolíka nevyhnutné veci.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
sheesham
Materiál:
masívne sheeshamové drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 30 cm
rozmer priehradky: 28 x 45 x 20 cm
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkládací stolík ARISBÉ Dekorhome
Odkládací stolík ARISBÉ Dekorhome
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
151.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €







