- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík BOREAS Dekorhome
Konferenčný stolík BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík z masívneho sheeshamového dreva zaujme svojou jednoduchou eleganciou. Prirodzenosť a drsný charakter v kombinácii s minimalistickým dizajnom vyžarujú nádherné prírodné kúzlo. So svojim obdĺžnikovým tvarom a veľkosťou 100 cm je ideálna ako konferenčná.
V nábytkovej sérii BOREAS nájdete množstvo ďalších krásnych kusov nábytku, s ktorými je možné tento stolík harmonicky zladiť.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
sheesham
Materiál:
masívne sheeshamové drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 40 cm
hrúbka dosky: 10,5 cm
nohy stolom: 12 x 12 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







