- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík COSMO
Konferenčný stolík COSMO
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK COSMO
Konferenčný stolík COSMO zaujme čistými líniami a nadčasovým vzhľadom, ktorý perfektne zapadne do moderných aj klasických interiérov. Okrúhly tvar pôsobí jemne a harmonicky, zatiaľ čo kombinácia čierneho skla a čiernej kovovej konštrukcie vytvára luxusný a zároveň praktický prvok do vašej obývačky.

PEVNÁ KONŠTRUKCIA A KVALITNÉ MATERIÁLY
Doska stola je vyrobená zo skla s dekoratívnym MDF okrajom. Stabilná konštrukcia z práškovo lakovanej ocele zaisťuje pevnosť a dlhú životnosť pri každodennom používaní.

ŠTÝLOVÝ DOPLNOK DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
COSMO je štýlový a praktický kúsok, ktorý dodá interiéru elegantnú atmosféru. Skvele sa hodí k moderným sedačkám aj klasickému nábytku a ľahko sa kombinuje s ďalšími doplnkami. Kombinujte konferenčný stolík COSMO s odkladacím stolíkom COSMO S.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
sklo / lakovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 80 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
21 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v demontovanom stave v kartónovom obale. Jednoduchú montáž zvládnete vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
582 €
Pohovka KIER 2 VELVET buk
Kreslo KIER 1 VELVET buk
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
294.70 €
Čierna
Nie je skladom
330.60 €
Zelená
Nie je skladom
315.70 €
Ružová
Nie je skladom
315.70 €
Krémová
Nie je skladom
294.70 €
Modrá
Nie je skladom
300.70 €
Vínová
Nie je skladom
300.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
294.70 €
Žltá
Nie je skladom
300.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
315.70 €


















