- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ESUS 55 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 55 cm Dekorhome
Kód produktu: INVI43230
Telefonická objednávka
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia a každý kus je skutočný unikát.
Je možné kombinovať aj s ďalšími prvkami z tejto luxusnej série ESUS, ktorá sa vyznačuje jedinečnou štruktúrou.
Farba:
zlatá
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 38 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| PRIEMER | 45 cm, 53 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
824.90 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
361.80 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
125.20 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
399.50 €
Přidat do oblíbených







