- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík s úložným priestorom
Konferenčný stolík s úložným priestorom
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík vyniká svojim elegantným dizajnom, ktorý spája moderný vzhľad s mäkkými, zaoblenými tvarmi. Navrhnutý s dôrazom na funkcionalitu a estetiku, tento stôl spracovaný z kvalitnej preglejky predstavuje dokonalé spojenie medzi trvanlivosťou a štýlom.
Stolík nielenže pôsobí moderne vďaka svojmu dizajnu, ale taktiež ponúka obrovské množstvo využiteľného úložného priestoru. Poďte objaviť jeho všestrannosť. Vďaka pochrómovaným nohám má stabilné postavenie a schránka pod stolíkom poskytuje dostatok miesta na uloženie rôznych drobností, čo ho robí ideálnym doplnkom do akéhokoľvek interiéru.
Tento stôl je možné využiť nielen ako konferenčný stolík, ale aj ako TV stojan, čím sa stáva univerzálnym doplnkom vašej obývačky.
Farba:
zebra tmavo hnedá
Materiál:
preglejka / chróm
Rozmery:
výška: 33 cm
šírka: 60,5 cm
hĺbka: 90 cm
Hmotnosť:
15,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Klubové kreslo ENRICO
Klubové kreslo ENRICO
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom










