- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík THETIS kombinuje krásny vzhľad prírodného borovicového/dubového dreva s drsným nádychom priemyselného dizajnu. Pri spracovaní dosky stola bol kladený veľký dôraz na originalitu kresby dreva. Charakteristická zrnitosť, praskliny, hrče, farebné prechody, drsné časti a prirodzené priehlbiny sa spájajú, aby vytvorili celkový pôsobivý obraz. Doska je samozrejme starostlivo ošetrená na každodenné použitie.
Čierne / strieborné kovové nohy v tvare X len podčiarkujú industriálny štýl stola.
Vďaka nadčasovému dizajnu stôl ľahko skombinujete so širokou škálou sedacích súprav, príborníkov a bytových doplnkov.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Dekor:
borovica / čierna
divoký dub / strieborná
Výber dekoru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 43 cm
hrúbka dosky: 5 / 6 cm
hrúbka nohy: 6 x 6 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm, 6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm, 6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda THETIS Dekorhome
Komoda THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
1 368.90 €
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
417.60 €













