- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stôl HYLLOS Dekorhome
Konzolový stôl HYLLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantný barokový konzolový stolík HYLLOS spája najmodernejšie dizajnové požiadavky s nádychom štýlovej epochy baroka a rokoka. Vďaka prepracovaným, ručne vyrábaným dekoráciám a ozdobám je tento stolík vo Vašom prostredí zaručeným skvostom.
Farba:
zlatá
strieborná
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
plast (polyuretán) / drevo
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Vidiecky, Barokový, Industriálny |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový, Príručný, Toaletný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Vidiecky, Barokový, Industriálny |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový, Príručný, Toaletný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Chesterfield jedálenská stolička ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
353 €
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
340.10 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
413.30 €














