- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík BUSTA
Konzolový stolík BUSTA
Telefonická objednávka
Hľadáte estetický doplnok do vašej domácnosti? V tom prípade ste tu správne. Konzolový stolík BUSTA v industriálnom štýle sa bude krásne vynímať v obývacej izbe, v predsieni, ale aj v inej časti príbytku. Zaujme vás jednoduchým, zato univerzálnym prevedením.
Veľmi výrazným rysom nášho stolíka je oceľová konštrukcia v čiernom prevedení, doplnená o fóliovanou DTD v dvoch farebných variantoch: grafit a dub. Týmto kúskom esteticky, ale aj funkčne doladíte vzhľad vášho čarokrásneho domova.
Farba:
dub / čierna
grafit / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / oceľ
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 75 cm
hrúbka konštrukcie: 2 x 2 cm
Nosnosť:
25 kg
Hmotnosť:
11,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome
Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
177.90 €
Sivá
Nie je skladom
113.90 €
Béžová
Nie je skladom
133.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
131.80 €


















