- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík HELLAUS Dekorhome
Konzolový stolík HELLAUS Dekorhome
Kód produktu: INVI43735
Telefonická objednávka
PREDSTAVUJEME VÁM KONZOLOVÝ STOLÍK HELLAUS
Tento stolík je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom do vášho domova. Či už hľadáte ideálne riešenie na udržanie poriadku v domácej kancelárii alebo elegantný príborník pre vašu chodbu, HELLAUS je tou pravou voľbou pre vás.

TEPLÁ PRIRODENNOSŤ AKÁCIOVÉHO DREVA
Vyrezávaný z najkvalitnejšieho agátového dreva, tento konzolový stolík prináša do vášho interiéru teplú prirodzenosť a robustnú odolnosť, ktorá vydrží roky.


PREPRACOVANÉ DETAILY
Dve veľké zásuvky s ručne prepracovaným 3D povrchom ponúkajú viac ako dostatok miesta pre vaše kancelárske potreby, dokumenty alebo iné drobnosti, zatiaľ čo matne zlaté úchyty a drevené nohy pridávajú nádych elegancie a jedinečnosti.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 102 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 78 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa IDAIA Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
460.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
460.70 €
Stojacia lampa IDAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
460.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
460.70 €
Odoslanie do 14 dní
460.70 €
629.30 €
Přidat do oblíbených








