- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Konzolový stolík ANTAIOS Dekorhome
Konzolový stolík ANTAIOS Dekorhome
Kód produktu: INVI42108
Telefonická objednávka
Konzolový alebo barový stolík s držiakom na štyri fľaše vína. Má extravagantný dizajn v tvare motorky, takže určite poteší každého nadšenca.
Farba:
prírodná hnedá / čierna / zlatá
Materiál:
masívne mangovníkové drevo/kov
Rozmery:
šírka: 185 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 86 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Rozmer odkladacej priehradky:
šírka: 59 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 22 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Konzolový, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Konzolový, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 742.70 €
1 010.10 €
Přidat do oblíbených








