🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Kreslo FILO v jednoduchom retro dizajne sa hodí do modernej aj klasickej obývacej izby. Svoje miesto ale určite nájde aj v spálni alebo predsieni.
Je čalúnené velúrovou látkou v béžovej farbe+, nohy sú z masívneho bukového dreva v dekore dub medový.
Farba:
béžová INARI 23 / dub medový
Materiál:
poťahová látka velúr / buk masív
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 92 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
12 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Sivá
Odoslanie do 10 dní
187.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
243.50 €