- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo ILARIO
Kreslo ILARIO
Telefonická objednávka
Ak hľadáte kus nábytku, ktorý v sebe snúbi funkčnosť, estetiku a štýl, potom vaše požiadavky určite splnia moderné kreslo ILARIO v boho štýle s kostrou z masívneho dreva s ratanovým prepletením na bočných stranách.
Toto kreslo v sebe spája tri dôležité prvky, vďaka ktorým je nielen pohodlné, ale aj krásne. Jeho drevený rám s kovovou podnožou v čiernej farbe je pevný a robustný, vydrží teda mnoho rokov. Sedák s operadlom sú opatrené silným mäkkým polstrovaním pre maximálne pohodlie a čalúnené zamatovou látkou v krémovom prevedení. Ako čerešnička na torte sú bočné strany kresla z umelého ratanu, ktoré z neho robia naozaj jedinečný kúsok.
Farba:
prírodná hnedá / čierna / krémová
Materiál:
masívne drevo / kov / látka / umelý ratan
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Odkladací stolík 80135-12
Odkladací stolík 80135-12
Biela
Skladom
30 €
Stojacia lampa PALLAS Dekorhome
RTV stolík RANDOM RTV-K
RTV stolík RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom












