- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa PALLAS Dekorhome
Stojacia lampa PALLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto štýlová stojaca lampa PALLAS prináša honosnú eleganciu do vašej domácnosti. Tienidlo je vyrobené z nariaseného bieleho latexu. Lampa stojí na kovovej striebornej nohe.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
biela / strieborná
Materiál:
latex / kov
Rozmery:
šírka: 37 / 43 cm
hĺbka: 37/43cm
výška: 160 / 180 cm
Rozmery lampy:
43 x 43 x 180 cm
37 x 37 x 160 cm
Lampu ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
dĺžka kábla: 160 cm
pätica: 3 / 4 x E27 max. 40W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 37 cm, 43 cm |
| HĹBKA | 37 cm, 43 cm |
| VÝŠKA | 160 cm, 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield posteľ PALLAS 160 Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks PALLAS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Vínová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Hořčicová
Nie je skladom
253.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedozelená
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €
Chesterfield posteľ PALLAS Dekorhome
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl PALLAS CERAMIC
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Zelená
Nie je skladom
774.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Cappuccino
Nie je skladom
774.50 €
Béžová
Odoslanie do 5-6 týždňov
774.50 €
Modrá
Nie je skladom
774.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
774.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
774.50 €
Bordó
Nie je skladom
774.50 €
Skořicová
Nie je skladom
774.50 €











