- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- S podnožkou
- Kreslo s podnožkou IKAROS Dekorhome
Kreslo s podnožkou IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné a štýlové kreslo s podnožkou v škandinávskom štýle.
Kreslo aj taburet sú čalúnené kvalitnou látkou v šedej brave. Kreslo stojí na štyroch nohách z bukového dreva. K maximálnemu pohodliu prispievajú čalúnené opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Chrbtová opierka aj sedák sú obohatené o dekoratívne prešívanie.
Farba:
šedá / hnedá
Materiál:
masívne dubové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery kresla:
šírka: 50 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 100 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 50 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €
Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
301.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
301.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
301.30 €
Světle šedá
Nie je skladom
287.30 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Krémová
Nie je skladom
331.60 €








