- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo s taburetom ROSE
Kreslo s taburetom ROSE
Telefonická objednávka
Klubové kreslo s taburetom ROSE predstavuje ideálnu kombináciu dvoch prvkov, je to spojenie toho najlepšieho. Taburet je prispôsobený tak, aby sa mohol kedykoľvek zasunúť pod kreslo a nezaberal tak zbytočne priestor.
Kreslo a taburet sú celočalúnené kvalitnou látkou Soro v piatich farebných variantoch: hnedá, púdrovo ružová, sivá, mentolová a horčicová.
Farba:
hnedá
púdrovo ružová
sivá
mentolová
horčicová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka Soro
Rozmery kresla:
šírka: 65 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 77 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 47 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 30 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
17,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 65 cm |
| HĹBKA | 38 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 38 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 65 cm |
| HĹBKA | 38 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 38 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






























