- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo ušiak LORD CORAL
Kreslo ušiak LORD CORAL
Telefonická objednávka
Štýlové kreslo ušiak LORD na prvý pohľad láka na príjemný odpočinok alebo na posedenie s knižkou.
Kreslo je čalúnené nádernou látkou s kvetovaným vzorom.
Pýši sa mäkkým sedákom, vysokou chrbtovou opierkou a čalúnenými podrúčkami. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky. Stojí na štyroch masívnych nohách v dekore: wenge.
Farba:
béžovo růžová / wenge
bielo ružová / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Coral / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 101 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 41 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83 €
Shaggy koberec AMIDA
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
538.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
538.30 €







