- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo KIER 1 VELVET
Kreslo KIER 1 VELVET
Telefonická objednávka
Štýlové kreslo KIER 1 sa stane pýchou vašej obývačky. Kreslo je tiež vhodne do spoločenských priestorov a vďaka čalúnenému chrbtu je možné ho umiestniť do priestoru.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel s dekoratívnym prešívaním formou vonkajšieho stehu v šiestich farebných variantoch. Stojí na štyroch drevených nožičkách vo vyhotovení: wenge.
Farba:
horčicová / wenge
zelená / wenge
sivá / wenge
svetlosivá / wenge
béžová / wenge
škoricová / wenge
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / drevo
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










