🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Elegantné kreslo VARIO vyniká svojím jedinečným vzhľadom, ktorý nabáda k relaxovanie a chvíľke pokoja.
Kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet v troch farebných variantoch: svetloružová, tmavozelená a sivá. Stabilitu zabezpečujú štyri chrómové nohy v zlatej farbe. Kreslo je obohatené a vysokú chrbtovú opierku a príjemné podrúčky.
Farba:
svetloružová
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 100 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Dub wotan
Nie je skladom
124.60 €
Hnedá
Nie je skladom
213.40 €
Biela
Nie je skladom
195.40 €
Zlatá
Nie je skladom
211.90 €
Stříbrná
Nie je skladom
198.50 €
Modrá
Nie je skladom
183.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
211.70 €
Žltá
Nie je skladom
182.30 €
Světle šedá
Nie je skladom
182.30 €
Hnedá
Nie je skladom
169 €
Zelená
Nie je skladom
179.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
200.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
246.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
194.50 €