- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo VOGUE 1
Kreslo VOGUE 1
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo VOGUE 1 obzvlášť vynikne v hotelových lobby a kaviarňach. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou, ktorá je príjemná na dotyk. Kreslo má bohaté polstrovanie.
Stojí na kovovej podstave zlatej/striebornej farby s detailmi na podrúčkach.
Ku kreslu odporúčame prikúpiť ďalšie výrobky zo série VOGUE.
Farba:
modrá / zlatá
sivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 105 cm
hĺbka: 88 cm
výška: 71 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €










