- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské lavice
- Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná lavica s vysoko kvalitným zamatovým poťahom a dekoratívnym prešívaním.
Čierne kovové nohy vlásenkového typu tvoria skvelý kontrast a zaisťujú stabilitu.
Farba:
krémová / čierna
sivá / čierna
horčicová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / kov s práškovým nástrekom
Rozmery:
šírka: 156 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 145 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 48 cm
výška operadla: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 59 cm
Nosnosť:
375 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Moderný |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NOSNOSŤ | 375 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 145 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička LADON Dekorhome
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
234.10 €
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
297 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €













