- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Náklopný kresliaci stôl mangovníkové drevo Dekorhome
Náklopný kresliaci stôl mangovníkové drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento rysovacie / kresliace stôl vo vintage štýle s pohodlným pracovným priestorom bude absolútne skvelým pomocníkom pri rysovanie, ručne robených prácach alebo kreslenie. Môže byť tiež použitý ako počítačový alebo pracovný stôl.
Tento stôl bol ručne vyrobený z mangovníkového dreva, ktoré je pevné, trvanlivé, odolné a krásne, a remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý retro štýl. Každý krok výrobného procesu je vykonávaný s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka spracovaniu a krásne kresbe dreva je každý kus nábytku jedinečný a ľahko sa odlišuje od všetkých ostatných. Vďaka sklopné doske stola a nastaviteľnej výške môžete pracovať v rôznych pozíciách. Drevené nohy stola v tvare A mu pridávajú na stabilite. Montáž je jednoduchá.
Dôležité upozornenie: Odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý z našich rysovacích stolov jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne mangovníkové drevo
Rozmery stola:
šírka: 116 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 76 cm
sklopná horná doska na: 76/86/96 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Pracovný, Písací, Sklápací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














