- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s úložným priestorom MISO
Písací stôl s úložným priestorom MISO
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL MISO
Originálny a praktický písací stôl MISO je vyrobený z laminovanej drevotriesky v dvoch štýlových farebných kombináciách. Tento stôl je zaujímavé, designové a zároveň praktické riešenie, ktoré sa hodí do kancelárie, pracovne aj do študentskej izby.
- dub artisan / biela
- dub artisan / grafit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Súčasťou stola je postranný úložný priestor v podobe otvorených políc a skrinky s dvierkami, ktorý ponúka dostatok miesta na uloženie šanónov, elektroniky, kníh, fotiek, suvenírov atď.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 144 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 142 cm
Nosnosť:
3 kg / polica
10 kg / horná doska
Hmotnosť:
34 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg, 10 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg, 10 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom


























