- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl BEGA
Písací stôl BEGA
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL BEGA
Rohový písací stôl BEGA je vyrobený z laminovanej drevotriesky v troch štýlových farebných kombináciách. Tento stôl je zaujímavé, designové a zároveň praktické riešenie, ktoré sa hodí do kancelárie, pracovne aj do študentskej izby.
- biela
- dub artisan
- dub artisan / grafit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Súčasťou stola je úložný priestor v podobe troch šuplíkov a dvoch otvorených políc, na uskladnenie všetkých nevyhnutných vecí, ako sú šanóny, dokumenty a kancelárske potreby.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
4 kg / šuplík
5 kg / polica
20 kg / horná doska
Hmotnosť:
39,2 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 39,2 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 20 kg, 4 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 39,2 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 20 kg, 4 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
























