- Domov
- Osvetlenie
- Nástenná bodová lampa HOSTI
Nástenná bodová lampa HOSTI
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová lampa HOSTI je dekoratívne nástenné svietidlo, ktoré zaujme na prvý pohľad. Jeho hlavnou výhodou je otočné rameno a nastaviteľné tienidlo, čo umožňuje optimálne nastavenie smeru svetla.
Svietidlo nemá vlastný vypínač. Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
zlatá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 39 cm
priemer tienidla: 7 cm
typ pätice: 1 x GU10 max. 15W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | GU10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
100x45x30 cm Odoslanie do 14 dní 197.80 € 70x70x35 cm Odoslanie do 14 dní 232.30 €Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
25.80 €
Chrom
Odoslanie do 14 dní
25.80 €







