- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo COPENHAGEN
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Telefonická objednávka
Nástenné svietidlo je vybavené dvoma nastaviteľnými ramenami, čo umožňuje nastaviť jeho polohu podľa potreby. Ideálna pre hotelové interiéry aj domáce priestory, dokonale osvetlí priestor na prácu alebo odpočinok s knihou. Nástenné svietidlo nemá zabudovaný vypínač.
Farba:
mosadz
čierna
strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 14 cm
hĺbka: 37,5 cm
výška: 17 cm
priemer tienidla: 14 cm
výška tienidla: 8,5 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 14 cm |
| HĹBKA | 37,5 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Pracovný stôl s policou TARCAL
Pracovný stôl s policou TARCAL
80x40 cm Odoslanie do 14 dní 108.60 € 100x60 cm Odoslanie do 14 dní 116.80 € 140x60 cm Odoslanie do 14 dní 130.70 €Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
197.80 €























