- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa BALLET
Nástenná lampa BALLET
Telefonická objednávka
Nástenná lampa BALLET je vynikajúcim príkladom klasického svietidla s priestorovou formou, ktorá prináša do každej miestnosti šarm a eleganciu. Jej ušľachtilý odtieň patiny dodáva lampe vintage vzhľad, ktorý je doplnený bezfarebným tienidlom. Výhodou je možnosť nastavenia uhla tienidla, čo vám umožní upraviť smer svetla podľa vašich potrieb a preferencií.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
mosadz / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 19 cm
hĺbka: 19 cm
výška: 20 cm
priemer tienidla: 14 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 19 cm |
| HĹBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| PRIEMER | 14 cm, 19 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 19 cm |
| HĹBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| PRIEMER | 14 cm, 19 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €





