- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa KAMA 1xG9
Nástenná lampa KAMA 1xG9
Telefonická objednávka
Nástenná lampa KAMA je skvelým doplnkom do moderného interiéru. Vyrobená je z kovu s mosadzným efektom alebo v štýlovej čiernej farbe. Veľká sklenená guľa s priemerom 12 cm dodá vašej izbe šmrnc. Bude sa vynímať v obývacej izbe, v spálni alebo predsieni.
Farba:
biela / mosadz
biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 12 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 19 cm
závit pre žiarovku: G9 max. 28W
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 12 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 19 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa KAMA 4xG9
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Nočný stolík SILVIA
Posteľ GLAUKÉ Dekorhome
Toaletný stolík so zrkadlom biela / hnedá Dekorhome
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Biela
Odoslanie do 14 dní
469.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
503.70 €










