- Domov
- Osvetlenie
- Nástenná lampa SPIEGA 1xE27
Nástenná lampa SPIEGA 1xE27
Telefonická objednávka
Lampy zo série SPIEGA sú jedinečným prvkom nielen do moderných miestností, ale aj pre každého obdivovateľa elegantných svetiel. Nástenné svetlo SPIEGA oslní vašu spálňu, obývaciu izbu, ale chodbu či halu.
Lampy SPIEGA sa vyznačujú skleneným tienidlom v dymovom odtieni. Dymové sklo v kombinácii s výrazným mosadzným prstencom dodáva svetlu eleganciu a originalitu.
Nástennú lampu SPIEGA odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami série SPIEGA.
Farba:
čierna / mosadz
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 18 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 22 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom MARIAM
Posteľ s úložným priestorom MARIAM
160 x 200 cm SkladomBoxspringová posteľ LYDIA 90
Elektrická polohovacia boxspringová posteľ ISLA
Elektrická polohovacia boxspringová posteľ ISLA
120 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 128.30 € 160 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 633.80 € 180 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 1 712.30 €Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €










