- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenné svetlo DISO
Nástenné svetlo DISO
Telefonická objednávka
Štýlová lampa v industriálnom štýle zo série DISO sa bude skvele hodiť do spálne nad nočný stolík, do predsiene alebo do pracovne. Matná čierna vonkajšia strana v kombinácii s tlmeným zlatom vo vnútri dodá eleganciu každej miestnosti.
Kovové tienidlo lampy sa ľahko čistí. Lampa je vybavená päticami E27.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 12 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 12 cm
priemer tienidla: 12 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 12 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| PRIEMER | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
261.80 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
257.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €








