- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Angel
- Polička ANGEL typ 62
Polička ANGEL typ 62
Kód produktu: 0000109401
Telefonická objednávka
Polička ANGEL typ 62 je vyrobená z laminovaných drevotrieskových dosiek v nadčasovom farebnom prevedení: biela / craft.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.
Farba:
biela / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 84 cm
výška: 21,6 cm
hĺbka: 25 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Na stiahnutie
187799821.pdf (pdf, 2 MB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






