- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Odkladací stolík FILEMON Dekorhome
Odkladací stolík FILEMON Dekorhome
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLÍK FILEMON
Predstavte si obývaciu izbu, v ktorej sa snúbi elegancia s praktickosťou. Miesto, kde sa stretáva štýlový design s prvotriednou funkčnosťou. Presne to vám ponúka odkládací stolík FILEMON – unikátny kúsok nábytku, ktorý povznesie váš interiér na úplne novú úroveň.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
PÚTAVÝ DIZAJN
Industriálny štýl s retro nádychom je nadčasový. Kombinácia prírodného sheeshamového dreva a čierno lakovaných kovových nôh vytvára harmóniu, ktorá nenudí, ale inšpiruje. FILEMON je ideálny pre milovníkov minimalistického, ale zároveň originálneho designu. FILEMON kombinuje trendy retro vlásenkové nohy z kovu s sheeshamového drevom. Tento kontrast dodáva stolíku vzdušný a elegantný vzhľad.

PRAKTICKÁ ELEGANCIA
Vstavaná vzdušná priehradka pod doskou stola poskytuje priestor na uloženie vašich najdôležitejších vecí. Už žiadne zbytočné hľadanie – všetko, čo potrebujete, budete mať na dosah ruky bez toho, aby ste narušili čistý a prehľadný vzhľad stola. Je dostatočne kompaktný pre menšie priestory, ale zároveň ponúka dostatok miesta na vašu prácu alebo kreatívne projekty.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 45 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Posteľ FILEMON Dekorhome
TV stolík FILEMON Dekorhome
TV stolík FILEMON Dekorhome
Černá / přírodní
Odoslanie do 14 dní
637.40 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
637.40 €
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
224.70 €
Mangovník
Nie je skladom
176.30 €











