- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík MAZE
Nočný stolík MAZE
Telefonická objednávka
ORIGINÁLNY DIZAJN

FUNKČNOSŤ A UNIVERZALITA
Stolík je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a univerzalitu. Vďaka svojej minimalistickej a modernej estetike sa ľahko zapojí do rôznych interiérových konceptov. Hnedá farba akáciového dreva spolu so zaujímavou štruktúrou a subtílnymi zlatými akcentmi na nohách, dodáva výrazný štýl i charakter. Stolík disponuje zásuvkou a odkladacou policou.
STABILITA
Kovové, polomatné, čierne nohy s jemnými zlatými akcentmi dodávajú nielen stolíku, ale aj celej sérii sofistikovaný a moderný nádych.
INŠPIRÁCIA RETRO DIZAJNOM

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













