- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Meorati
- Nočný stolík MEORATI
Nočný stolík MEORATI
Kód produktu: SF-MEO-B-STN40
Telefonická objednávka
Nočí stolík zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami alebo čelami zásuviek, ktoré dodávajú šmrc. Stolík je vybavený dvoma zásuvkami. ABS lem na korpuse a zásuvkách dodáva eleganciu a chráni pred poškodením. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a kompaktným rozmerom sa skvele hodí do rôznych interiérov.
Nohy stolíka sú vyrobené z kovu a dodávajú mu pevnosť a stabilitu.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 60 cm
výška nožičiek: 20 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 20 cm |
| TYP STOLA | Nočný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







