- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Telefonická objednávka
ODKLADACIE STOLÍKY ARIADNA
Dvojica odkladacích stolíkov ARIADNA vás na prvý pohľad upúta svojim neobvyklým a štýlovým dizajnom. Okrúhle stolové dosky so zvýšeným okrajom pôsobia elegantne a sú podoprené tromi jemnými a dlhými nohami. Povrch stolíkov je ladený do nadčasového strieborného alebo zlatého tónu, pričom nerovnosti v štýle shabby chic dodávajú každému kúsku jedinečný charakter. Tieto dva malé stolíky sa tak stanú originálnym prvkom vášho interiéru.
PRAKTICKÉ A VŠESTRANNÉ VYUŽITIE
Odkladacie stolíky ARIADNA sú nielen štýlové, ale aj veľmi praktické. Umiestnite ich vedľa pohovky v obývacej izbe, využite ich ako doplnok v predsieni alebo ako extravagantné nočné stolíky vedľa vašej postele. Ich univerzálny design umožňuje ľahké zakomponovanie do rôznych priestorov.
TIP NA INTERIÉR
Pre zjednotený a harmonický interiér odporúčame stolíky kombinovať s nábytkom či doplnkami v podobnom striebornom alebo zlatom tóne. Stačí vyskúšať a vytvoríte dokonalý koncept zariadenia, ktorý zaujme každého!
- zlatá
- strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 34 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 59 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 28 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 54 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 28 cm, 34 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 34 cm |
| VÝŠKA | 54 cm, 59 cm |
| PRIEMER | 28 cm, 34 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 28 cm, 34 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 34 cm |
| VÝŠKA | 54 cm, 59 cm |
| PRIEMER | 28 cm, 34 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €Rozkladací jedálenský stôl MUSCAT
Podlahová váza ESUS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Podlahová váza NALMARI Dekorhome
Podlahová váza NALMARI Dekorhome
60 cm Odoslanie do 14 dní 120.20 € 75 cm Odoslanie do 14 dní 167.70 €Podlahová váza EPHILIN L Dekorhome
Podlahová váza EPHILIN L Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
72.80 €




















