- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Odkladací stolík 3 ks AF-3003
Odkladací stolík 3 ks AF-3003
Telefonická objednávka
SET 3 KS ODKLADACÍCH STOLÍKOV
Set 3 ks prístavných alebo odkladacích stolíkov prinesie do Vášho domova praktickosť, variabilitu, ale aj industriálny šarm. Stolíky môžete rozmiestniť jednotlivo po interiéri, kde Vám vytvoria zaujímavé odkladacie prvky v rôznych výškových hladinách. Alebo spoločne povytiahnuté, kde vytvoríte veľkú obdĺžnikovú stupňovitú odkladaciu plochu. Veľkou výhodou je možnosť zasunutia stolíkov do seba, čo oceníte pri upratovaní, skladovaní alebo pri potrebe väčšieho priestoru.
MATERIÁL
Štvorcové dosky z MDF harmonicky dopĺňajú čierna kovová konštrukcia, ktorá tvorí aj nohy a celkovo stolíky spevňuje. Stolík určite zaujmú nielen svojim nadčasovým designom, ale aj variabilitou a praktickosťou. Konštrukcia je štvorcového prierezu, na spodných plochách opatrená plastovými klzákmi. Nosnosť jednotlivého stolíka je do 15 kg.
FAREBNÉ VARIANTY
- dub
- staré drevo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / MDF doska
Rozmery:
šírka: 35 / 40 / 45 cm
hĺbka: 35/40/45 cm
výška: 35/40/45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Nosnosť:
15 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Koberec MATES TYP 2
Otočná jedálenská stolička zamat / kov Dekorhome
Otočná jedálenská stolička zamat / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
138.40 €
Čierna
Nie je skladom
123.40 €
Ružová
Nie je skladom
121.90 €
Krémová
Nie je skladom
123.40 €
Modrá
Nie je skladom
121.90 €
Vínová
Nie je skladom
121.90 €
Světle zelená
Nie je skladom
121.90 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
121.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
123.40 €
Hořčicová
Nie je skladom
138.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
123.40 €
3miestna pohovka s podnožkou umelá koža Dekorhome
3miestna pohovka s podnožkou umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
569 €
Červená
Nie je skladom
468.90 €
Krémová
Nie je skladom
515.10 €
Cappuccino
Nie je skladom
497.30 €
Vínová
Nie je skladom
390.80 €








































