- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkládací stolík 3 ks OSMEROSI Dekorhome
Odkládací stolík 3 ks OSMEROSI Dekorhome
Kód produktu: INVI42247
Telefonická objednávka
Súprava troch stolíkov, ktorá svojim úchvatným vzhľadom kmeňa stromu prináša krásu prírody priamo do vašej obývačky. Odkladacie stolíky v mosadznej farbe sú skutočnými majstrovskými dielami a presvedčia svojimi frézovanými letokruhmi na okrúhlych doskách stola. Zapadne skvele do glamour štýlu.
Vďaka svojej príjemnej veľkosti je možné jednotlivý stolík využiť najrôznejšími spôsobmi.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Každý kus nábytku úplne jedinečný.
Farba:
čierna / zlatá / mosadz
Materiál:
kov
Rozmery veľkého:
priemer: 57 cm
výška: 37 cm
Rozmery stredného:
priemer: 50 cm
výška: 43 cm
Rozmery malého:
priemer: 39 cm
výška: 49 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Nosnosť:
50 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 39 cm, 50 cm, 57 cm |
| HĹBKA | 39 cm, 50 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 43 cm, 49 cm |
| PRIEMER | 39 cm, 50 cm, 58 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 39 cm, 50 cm, 57 cm |
| HĹBKA | 39 cm, 50 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 43 cm, 49 cm |
| PRIEMER | 39 cm, 50 cm, 58 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
361.80 €
Přidat do oblíbených
Úložné truhlice 3 ks akácie / čierna Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
376 €
430.50 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
103 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
103 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Prijímame predobjednávky
od 103 €
150.40 €
Přidat do oblíbených








