- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim elegantným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na nej spočíva okrúhla stolová doska z masívneho mangovníkového dreva v sivej / prírodnej farbe. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:
sivá / čierna
prírodná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 40 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm (sivá) / 2 cm (prírodná)
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| PRIEMER | 56 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| PRIEMER | 56 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €













