- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 3-místná pohovka CAROS 3
3-místná pohovka CAROS 3
Telefonická objednávka
Pokiaľ ide o pohodlie, nerobte žiadne kompromisy. Poslaním pohovky CAROS je zútulniť, rozžiariť, doplniť interiér a hlavne poskytnúť čo najvyšší komfort. Čalúnená je smaragdovou látkou, ktorá pôsobí naozaj elegantne. Výrazným prvkom sú čierne nohy zdobené gold mosadz zlatým pásom. Doplňte svoj domov jedinečným, mäkkým a moderným zázrakom, ktorý interiéru vdýchne nový život. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže ju jednoducho môžete skladať. Minimalistický dizajn s prešívaným operadlom zaručuje, že tento dvojsed ideálne zapadne aj do interiéru zariadeného v akomkoľvek štýle.
K pohovke odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série.
Farba:
smaragdová / zlatá / mosadz
Materiál:
zamatová látka (kronos 19) / drevo / pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 201 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 71 cm
hĺbka sedu: 58 cm
výška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 12 cm
Hmotnosť:
49 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 201 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 201 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €








