- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusný okrúhly odkladací stolík zaujme na prvý pohľad svojim honosným elegantným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v mosadznej alebo čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na nej spočíva osemhranná stolová doska z kvalitného lešteného mramoru/prírodnej akácie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov, môže byť použitý aj v štýle Art Deco.
Každý stolík z tejto luxusnej série inšpiruje svojim veľmi individuálnym farebným vzorom a autentickými prvkami, ako sú malé hrbolčeky alebo inklúzie v mramore.
Farba:
biely mramor / mosadz
sivý mramor / čierna
zelený mramor / mosadz
akácie / mosadz
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / leštený mramor / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 50 cm
priemer dosky stola: 42 cm
hrúbka mramorovej dosky: 1,5 cm
hrúbka drevené dosky: 2,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Osemuholník |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 42 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Mramor |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Mramor |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Osemuholník |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 42 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Mramor |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Mramor |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ANUBIS mangovník Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €


















