- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík GEMINI
Odkladací stolík GEMINI
Telefonická objednávka
Zabudnite na obyčajné odkladacie stolíky, ktoré len zaplnia priestor. Predstavujeme vám odkladací stolík GEMINI, dokonalú syntézu elegancie, funkčnosti a nevšedného dizajnu, ktorá obohatí každý interiér. Už na prvý pohľad vás zaujme jeho svieži a čistý vzhľad, ktorý je stelesnením moderného luxusu a pôsobivého štýlu.
Keď hovoríme, že stolík GEMINI je elegantný, myslíme tým, že každý detail bol starostlivo premyslený. Keramická doska s dekorom bieleho mramoru dodáva stolíku nadčasový vzhľad, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale aj príjemný na dotyk. A nemusíte sa obávať o odolnosť, keramický povrch je vysoko odolný voči škrabancom a škvrnám.
Pevná kovová noha v tvare zvonu poskytuje stabilnú základňu, zatiaľ čo zlatý pruh z brúseného kovu dodáva tomuto stolíku jemný nádych sofistikovanosti. Je to ako šperk pre váš domov - praktický, ale zároveň nádherný doplnok, ktorý zaujme a zdvihne úroveň akejkoľvek miestnosti.

Farba:
biely mramor / čierna / zlatá
Materiál:
keramika / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 56 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Relaxačné kreslo AK-312
Relaxačné kreslo AK-312
Ružová
Nie je skladom
233.70 €
Sivá
Nie je skladom
138.60 €
Modrá
Skladom
138.60 €
Žltá
Skladom
138.60 €




