- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík AMON Dekorhome
Odkladací stolík AMON Dekorhome
Telefonická objednávka
Odkladací stolík AMON zaujme svojím extravagantným vzhľadom a vnesie do vašej obývačky šmrnc. Zvláštnosťou odkladacieho stolíka je ozdobná stĺpová základňa, ktorá pripomína trofej. Doska stola je z tvrdeného skla, noha je zo zliatiny kovu a hliníka.
Dôležité upozornenie: Jedná sa o ručnú výrobu, každý kus je úplne jedinečný.
Farba:
priehľadná / strieborná
čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
sklo / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 65 cm
Nosnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet DRYÁS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
219.40 €













