- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík GENESIS S
Odkladací stolík GENESIS S
Telefonická objednávka
Originálny a štýlový odkladací stolík GENESIS S okamžite upúta pozornosť každého hosťa vo vašej obývačke. Stolík je navyše priestranný, jeho doska má priemer 50 cm.
Stolová doska z keramiky v nestarnúcom mramorovom dekore je usadená na oceľovej nohe lakovanej v dekore orech s trendy zlatým pruhom.
K odkladaciemu stolíku GENESIS S je možné prikúpiť odkladací stolík GENESIS.
Farba:
biely mramor / orech / zlatá
Materiál:
keramika / oceľ
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 53 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
582 €
Pohovka KIER 2 VELVET buk
Kreslo KIER 1 VELVET buk
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
294.70 €
Čierna
Nie je skladom
330.60 €
Zelená
Nie je skladom
315.70 €
Ružová
Nie je skladom
315.70 €
Krémová
Nie je skladom
294.70 €
Modrá
Nie je skladom
300.70 €
Vínová
Nie je skladom
300.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
294.70 €
Žltá
Nie je skladom
300.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
315.70 €







