- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík IOKASTE Dekorhome
Odkladací stolík IOKASTE Dekorhome
Kód produktu: INVI40888
Telefonická objednávka
NADČASOVÝ DIZAJN A PRAKTIČNOSŤ
Tento dizajnový príručný stolík zaujme svojim elegantným vzhľadom a univerzálnym využitím. Vďaka tvaru kocky ho môžete použiť ako konferenčný stolík, policu alebo nočný stolík. Jeho minimalistický dizajn a funkčný tvar umožňujú ľahké umiestnenie do akejkoľvek miestnosti.

RUČNÁ VÝROBA Z RECYKLOVANÉHO DREVA
Stolík je ručne vyrobený z recyklovaného dreva, čo z neho robí ekologicky šetrný a jedinečný kúsok. Vďaka prirodzeným nedokonalostiam, ako sú dierky, prasklinky alebo odreniny, získava stolík autentický starožitný vzhľad, ktorý dodá vášmu domovu osobitý charakter.

MULTIFUNKČNÉ A KREATÍVNE RIEŠENIE
Tento stolík nie je len praktický, ale aj multifunkčný. Jeho flexibilný tvar umožňuje kreatívne kombinácie - môžete spojiť niekoľko stolíkov dohromady a vytvoriť tak ešte viac úložného priestoru. Tento nadčasový kúsok sa stane štýlovým a funkčným doplnkom každého interiéru.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne recyklované drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 35 cm
hrúbka dosky: 2 cm

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Industriálny, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Industriálny, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička LADON Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 156.60 €
221.50 €
Přidat do oblíbených









